Tania Rejestracja spółki z o.o. Koszalin z siedzibą na biuro

Prasóweczki

Szybka i łatwa rejestracja spółki z o.o.

Chcesz założyć swoją działalność gospodarczą? Posiadasz dochodowy i piękny plan na biznes, i same, czego Ci brakuje, to gwarancje jak dobrać wszystkich potrzebnych formalności potrzebnych do podjęcia prowadzenia rodzinnego biznesu? Jedną z niezwykle przystępnych metod prawnych na którą przyszli przedsiębiorcy się planują jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, potocznie zwana spółką z o.o.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Kępice z siedzibą na biuro

Jej popularność jest dana wysoką ochroną wspólników, stosunkowo niskim kapitałem zakładowym w zestawieniu do spółki akcyjnej, jak także możliwością szybkiego jej zdania metodą online. Nasze biuro oferuje kompleksową usługę założenia Twojej spółki z o.o. Przyjrzyjmy się tematowi z znajoma. Ciekawi? Zaczynamy!

zamów kuriera Expres poczta

Krótka charakterystyka systemu s24

Firmę z o.o. w przyjemny rozwiązanie można złożyć online. Swoja firma Zens kompleksowo zapewni Ci porady w poznaniu całej procedury, którą należy przejść by otworzyć nową spółkę. System s24 to niemałe wsparcie dla każdej osoby chcącej zacząć wykonywanie kampanii gospodarczej. Poprzez system można założyć trzy rodzaje spółek: jawną, komandytową też z ograniczoną odpowiedzialnością. System s24 jest całkiem bezpieczny, nie musisz obawiać się o oferowanie naszych danych, które potrafią wydostać się w niepowołane ręce. System s24 to twór Ministerstwa Rozwoju i Metodzie.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Kępice z siedzibą na biuro

Rejestracja spółki z o.o. w trybie s24

Czas rejestracji nowej spółki z o.o. jest podzielony i chce od jednej pracy danego sądu. Istnieje przecież odgórnie pewny termin, w jakim każdy sąd musi wykonać rejestracji, i liczy od 2 do 31 dni roboczych. Nasza praktyka pokazuje, że rejestracja około 95% wszystkich zakładanych spółek trwa maksymalnie 3 dni robocze. Sądy starają się jak najszybciej rozpatrzyć nasz wniosek i nadal usprawniają metodę naszej kariery. Mając z naszych usług, wykonamy za Ciebie rejestrację w panelu s24, utworzenie umowy spółki, i więcej najważniejszego dokumentu, przystosowanej do projektu w trybie. Nie wymagasz jeszcze zaprzątać sobie głosy skompletowaniem wszelkiej wymaganej dokumentacji i niezbędnych załączników. Zatrzymujemy się i wypełnieniem całego projekcie oraz przekazaniem go do sądu. Opłacamy również opłatę sądową w wysokości 350zł. Ile kosztuje nasza usługa? Jedyne 200zł, a rejestracją Twojej spółki zajmujemy się od i do z.

Jak długo trwa rejestracja?

Jak daleko wspomniano, wszystko chce od konkretnego sądu, do którego stosujemy wniosek. Najszybszą rejestrację spółki w trybie s24 zapewniają sądy w Szczecinie, Koszalinie, Toruniu, Gliwicach, Kielcach czy Warszawie. Najdłuższy okres czekania na zarejestrowanie nowej spółki stanowi w Bydgoszczy oraz Poznaniu. Średnio 4 tygodnie posiada to wyrokom we Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Olsztynie czy Białym Stoku.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Kępice z siedzibą na biuro

Swoja firma Zens to sprawdzony usługodawca, który szybko przeprowadzi rejestrację Twojej nowej spółki z o.o. Daj nam wszystkie formalności, i my wykonamy je z zdrową przyjemnością. Zapraszamy do kontaktu.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Kępice z siedzibą na biuro

zobacz również Tanie Zakładanie spółki z o.o.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments