Jaka istnieje rozbieżność pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z najliczniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak większość kobiet potrafią funkcjonowań w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi potem nie jest do kraju pewien, co to istnieje – oraz stanowi niezmiennie dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę przejmujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najłatwiejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To naprawdę wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co robi, iż ​​istnieje ostatnie właściwie destrukcyjna koncepcja). Wówczas nie jest metoda. Wówczas nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w całości cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego wartość za kilka miesięcy lub lat będzie wyraźnie większa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ kapitału w obecnych spółkach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną niezwykle przystępną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta także znacznie osób uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako dominującą monetę na zbytu. To, co wybiera Ethereum, zatem jego technologia, zaś nie fakt, iż stanowi więc kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zaskakuje i podobnie jak Bitcoin jest płacona oraz dostarczana oraz używana przez inwestorów do życia.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy przechodzą do wymyślania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum wykonują na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zdecydowanie dużo bezpieczne. Jeśli Bitcoin istniał w klas 1.0, Ethereum istnieje w klas 2.0, co pozwala na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale kształtuje się do zmiany.

Co dużo, technologia Ethereum ma ogromne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest więc część firm z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby rozwijać się i tworzyć na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co właściwie dużo kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, zatem jej potencjał przychodzenia na programy oraz procesy we całych branżach. W żadnym przypadku nie stanowi zatem nadal dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments